Młodzieżowa reprezentacja Polski rozegrała mecz w Zambrowie [ZDJĘCIA, WIDEO]

krk
Polscy piłkarze do lat 19 niestety polegli z rówieśnikami ze Słowenii.
Polscy piłkarze do lat 19 niestety polegli z rówieśnikami ze Słowenii. UM Zambrów/zambrow.org
Młodzieżowa reprezentacja Polski do lat 19 przegrała ze Słowenią 0:1. Mecz rozegrany został na Stadionie Miejskim w Zambrowie.

Towarzyski mecz młodzieżowej reprezentacji Polski do lat 19 ze Słoweńcami odbył się 12 października na Stadionie Miejskim w Zambrowie.

Było to drugie spotkanie tych drużyn. Po remisie 2:2 w rozegranym dwa dni wcześniej (sobota, 10 października) meczu w Łomży reprezentacja Polski chciała poprawić wszystkie błędy i pokonać rywala.

W pierwszych minutach spotkania obie ekipy rozpoznawały teren stwarzając pojedyncze sytuacje podbramkowe. W 38. minucie podopieczni Rafała Janasa mogli wyjść na prowadzenie, jednak skuteczności zabrakło zawodnikowi Jagiellonii Białystok Karolowi Świderskiemu, który nie wykorzystał rzutu karnego. Na przerwę reprezentacja Słowenii schodziła z jednopunktową przewagą. Od początku drugiej połowy Polacy próbowali wyrównać. Niestety, podobnie jak w pierwszej części spotkania, biało-czerwoni nie potrafili pokonać słoweńskiego bramkarza. Przeciwnicy również stwarzali kolejne sytuacje, jednak zambrowscy kibice nie obejrzeli już żadnej bramki i widowisko zakończyło się porażką młodzieżowej reprezentacji Polski 0:1.